Evenals alle jaren organiseert sv Amsterdam West ook nu weer een open zomercompetitie.

Voor ieder die wil, ook voor niet-leden en huisschakers dus, kan er worden geschaakt in onze vertrouwde locatie in de speeltuinvereniging Bilderdijkpark 10. Aanmelden is niet verplicht, wie er is wordt ingedeeld, en je hoeft ook niet altijd mee te spelen als je geen zin hebt!

 

Vanaf 20.15 wordt er gestart met de indeling, op speelsterkte dus altijd ongeveer gelijke tegenstand!, en om uiterlijk 20.30 beginnen de partijen. In beginsel worden er 2 partijen rapid gespeeld, maar spelers kunnen ook onderling beslissen om één partij met normaal speeltempo of om 10 snelschaakpartijen te spelen.

Kom deze zomer alvast oefenen voor het nieuwe seizoen. Het speeltempo voor de normale partijen is 1.30 uur met 15 sec./zet extra. De 2 rapidpartijen worden gespeeld met het speeltempo 30 min. met 15 Sec./zet extra. Het snelschaak tempo is het normale 5 min. p.p.p.p.

Vanaf 30 juni tot/met 25 augustus spelen we 9 donderdagen achtereen. U bent van harte welkom!

Wie de meeste punten scoort wordt zomerkampioen.

Voor meer info: intern@svamsterdamwest.nl

Voor stand: Zie hier