Uitslagen ronde 17 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Sandy Zheng- Youssef Bouzgarne0-1
Kiet Sikkens- Rowan Wilschutrem
Finn Francis- Tabe Stomps0-1
Philip Landweer- Natalie Gunay1-0
Emlyn Hoekert- Marco Bruno0-1
Badrdien Amzieb- Joep van den Elzen1-0
Kasper Ruhland- Olivier Zwiers0-1
Bart Heyl- Sion Mezgebe0-1
Morris Thomas- Naomi Wezenberg1-0
Mateo Bruno- Miles Thiel1-0
Mats Waersegers Extern 100
Richard Speckamp Extern 100
Bastiaan Zwiers Extern 100
Myrthe Speckamp Extern 100
Uitslagen ronde 16 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Bastiaan Zwiers- Brent Waersegers1-0
Mats Waersegers- Sandy Zheng1-0
Youssef Bouzgarne- Richard Speckamp0-1
Rowan Wilschut- Myrthe Speckamp0-1
Kiet Sikkens- Faas Bisscheroux1-0
Philip Landweer- Tabe Stomps0-1
Ismail Erol- Finn Francis1-0
Natalie Gunay- Marco Bruno1-0
Sion Mezgebe- Tamir Boesjes0-1
Joep van den Elzen- Emlyn Hoekertrem
Kasper Ruhland- Morris Thomasrem
Naomi Wezenberg- Layla Liberman0-1
Uitslagen ronde 15 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Mats Waersegers- Brent Waersegers0-1
Richard Speckamp- Feodor Romanov1-0
Sandy Zheng- Bastiaan Zwiers1-0
Youssef Bouzgarne- Myrthe Speckamp0-1
Faas Bisscheroux- Rowan Wilschut0-1
Tabe Stomps- Natalie Gunay1-0
Finn Francis- Philip Landweer1-0
Tamir Boesjes- Ismail Erol0-1
Marco Bruno- Joep van den Elzen1-0
Zisan Halici- Badrdien Amzieb1-0
Morris Thomas- Emlyn Hoekert0-1
Naomi Wezenberg- Kasper Ruhland0-1
Bart Heyl- Mateo Bruno1-0
Layla Liberman- Miles Thiel1-0
Uitslagen ronde 14 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Sandy Zheng1-0
Faas Bisscheroux- Philip Landweer0-1
Tabe Stomps- Tamir Boesjes1-0
Emlyn Hoekert- Ismail Erol0-1
Marco Bruno- Finn Francis0-1
Kasper Ruhland- Badrdien Amzieb0-1
Miles Thiel- Astrid Dhyr1-0
Morris Thomas- Bart Heyl1-0
Mats Waersegers Extern 100
Richard Speckamp Extern 100
Bastiaan Zwiers Extern 100
Feodor Romanov Extern 100
Myrthe Speckamp Extern 100
Youssef Bouzgarne Extern 100
Rowan Wilschut Extern 100
Leander Zwiers Extern 100
Uitslagen ronde 13 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Natalie Gunay- Brent Waersegers0-1
Mats Waersegers- Marco Bruno1-0
Richard Speckamp- Rowan Wilschut1-0
Tamir Boesjes- Bastiaan Zwiers0-1
Sion Mezgebe- Tabe Stomps0-1
Finn Francis- Astrid Dhyr1-0
Badrdien Amzieb- Morris Thomas1-0
Joep van den Elzen- Kasper Ruhland1-0
Bart Heyl- Samuel Lim1-0
Mateo Bruno- Layla Liberman0-1
Miles Thiel- Naomi Wezenbergrem
Uitslagen ronde 12 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Leander Zwiers- Brent Waersegers0-1
Rowan Wilschut- Mats Waersegers0-1
Richard Speckamp- Philip Landweer1-0
Myrthe Speckamp- Bastiaan Zwiers1-0
Sandy Zheng- Feodor Romanov1-0
Finn Francis- Faas Bisscheroux0-1
Ismail Erol- Marco Brunorem
Emlyn Hoekert- Tamir Boesjesrem
Astrid Dhyr- Kasper Ruhland1-0
Mateo Bruno- Sion Mezgebe0-1
Morris Thomas- Joep van den Elzenrem
Miles Thiel- Bart Heyl0-1
Layla Liberman- Samuel Limrem
Uitslagen ronde 11 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Youssef Bouzgarne1-0
Mats Waersegers- Faas Bisscheroux1-0
Myrthe Speckamp- Richard Speckamp0-1
Bastiaan Zwiers- Natalie Gunay1-0
Leander Zwiers- Sandy Zheng0-1
Rowan Wilschut- Emlyn Hoekert1-0
Philip Landweer- Kiet Sikkensrem
Joep van den Elzen- Tabe Stomps0-1
Marco Bruno- Tamir Boesjes1-0
Samuel Lim- Zisan Halici0-1
Badrdien Amzieb- Mateo Bruno1-0
Kasper Ruhland- Sion Mezgebe1-0
Morris Thomas- Miles Thiel1-0
Uitslagen ronde 10 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Rowan Wilschut1-0
Kiet Sikkens- Mats Waersegers0-1
Sandy Zheng- Richard Speckamp0-1
Bastiaan Zwiers- Feodor Romanov1-0
Philip Landweer- Myrthe Speckamp0-1
Naomi Wezenberg- Tabe Stomps0-1
Zisan Halici- Ismail Erol0-1
Tamir Boesjes- Finn Francis0-1
Iskander van de Veerdonk- Natalie Gunayrem
Isis van de Veerdonk- Morris Thomas1-0
Sion Mezgebe- Joep van den Elzen0-1
Bart Heyl- Kasper Ruhland0-1
Uitslagen ronde 9 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Philip Landweer- Bastiaan Zwiers0-1
Kiet Sikkens- Sandy Zheng1-0
Tabe Stomps- Badrdien Amzieb1-0
Ismail Erol- Morris Thomas1-0
Natalie Gunay- Finn Francis1-0
Iskander van de Veerdonk- Tamir Boesjes0-1
Matthias van de Wiel- Isis van de Veerdonk1-0
Samuel Lim- Sion Mezgebe0-1
Joep van den Elzen- Naomi Wezenberg1-0
Kasper Ruhland- Miles Thiel1-0
Layla Liberman- Bart Heylrem
Brent Waersegers Extern 100
Mats Waersegers Extern 100
Richard Speckamp Extern 100
Feodor Romanov Extern 100
Myrthe Speckamp Extern 100
Youssef Bouzgarne Extern 100
Rowan Wilschut Extern 100
Leander Zwiers Extern 100
Uitslagen ronde 8 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Faas Bisscheroux- Brent Waersegers0-1
Mats Waersegers- Myrthe Speckamp1-0
Richard Speckamp- Leander Zwiers1-0
Bastiaan Zwiers- Kiet Sikkens1-0
Rowan Wilschut- Tamir Boesjes1-0
Natalie Gunay- Philip Landweer0-1
Finn Francis- Joep van den Elzen1-0
Astrid Dhyr- Iskander van de Veerdonk0-1
Badrdien Amzieb- Miles Thiel1-0
Morris Thomas- Sion Mezgebe1-0
Samuel Lim- Kasper Ruhland1-0
Bart Heyl- Naomi Wezenberg0-1
Uitslagen ronde 7 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Myrthe Speckamp- Brent Waersegers0-1
Youssef Bouzgarne- Mats Waersegers0-1
Feodor Romanov- Richard Speckamp0-1
Rowan Wilschut- Bastiaan Zwiers0-1
Leander Zwiers- Natalie Gunay1-0
Tamir Boesjes- Kiet Sikkens0-1
Zisan Halici- Philip Landweer0-1
Sion Mezgebe- Ismail Erol1-0
Iskander van de Veerdonk- Finn Francis1-0
Naomi Wezenberg- Matthias van de Wiel0-1
Isis van de Veerdonk- Samuel Lim1-0
Miles Thiel- Joep van den Elzen0-1
Layla Liberman- Morris Thomas0-1
Uitslagen ronde 6 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Sandy Zheng- Brent Waersegers0-1
Mats Waersegers- Bastiaan Zwiers1-0
Richard Speckamp- Youssef Bouzgarne0-1
Finn Francis- Rowan Wilschut0-1
Philip Landweer- Leander Zwiersrem
Kiet Sikkens- Astrid Dhyr1-0
Ismail Erol- Matthias van de Wiel1-0
Sion Mezgebe- Iskander van de Veerdonk0-1
Joep van den Elzen- Isis van de Veerdonk1-0
Samuel Lim- Naomi Wezenberg1-0
Miles Thiel- Layla Libermanrem
Uitslagen ronde 5 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Richard Speckamp0-1
Mats Waersegers- Feodor Romanov1-0
Faas Bisscheroux- Sandy Zheng0-1
Leander Zwiers- Myrthe Speckamp0-1
Youssef Bouzgarne- Natalie Gunay1-0
Rowan Wilschut- Philip Landweer1-0
Sion Mezgebe- Finn Francis0-1
Badrdien Amzieb- Samuel Limrem
Astrid Dhyr- Miles Thiel1-0
Naomi Wezenberg- Morris Thomas1-0
Uitslagen ronde 4 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Richard Speckamp- Faas Bisscheroux1-0
Bastiaan Zwiers- Leander Zwiers1-0
Youssef Bouzgarne- Rowan Wilschut1-0
Iskander van de Veerdonk- Philip Landweer0-1
Finn Francis- Isis van de Veerdonk1-0
Natalie Gunay- Tamir Boesjesrem
Matthias van de Wiel- Joep van den Elzen1-0
Layla Liberman- Badrdien Amzieb0-1
Morris Thomas- Astrid Dhyrrem
Samuel Lim- Miles Thiel1-0
Uitslagen ronde 3 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Bastiaan Zwiers1-0
Sandy Zheng- Mats Waersegers1-0
Richard Speckamp- Faas Bisscheroux1-0
Myrthe Speckamp- Youssef Bouzgarne1-0
Natalie Gunay- Rowan Wilschut0-1
Leander Zwiers- Kiet Sikkens1-0
Philip Landweer- Ismail Erol1-0
Isis van de Veerdonk- Finn Francisrem
Miles Thiel- Iskander van de Veerdonk0-1
Tamir Boesjes- Zisan Halici1-0
Morris Thomas- Matthias van de Wiel0-1
Naomi Wezenberg- Astrid Dhyr0-1
Joep van den Elzen- Samuel Lim1-0
Uitslagen ronde 2 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Feodor Romanov- Brent Waersegers0-1
Mats Waersegers- Richard Speckamp1-0
Bastiaan Zwiers- Sandy Zheng1-0
Myrthe Speckamp- Faas Bisscheroux0-1
Youssef Bouzgarne- Leander Zwiers1-0
Rowan Wilschut- Kiet Sikkens1-0
Iskander van de Veerdonk- Philip Landweerrem
Ismail Erol- Tamir Boesjesrem
Finn Francis- Morris Thomas1-0
Zisan Halici- Isis van de Veerdonk1-0
Matthias van de Wiel- Joep van den Elzen0-1
Samuel Lim- Miles Thiel0-1
Uitslagen ronde 1 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Mats Waersegers0-1
Richard Speckamp- Bastiaan Zwiersrem
Sandy Zheng- Myrthe Speckamp1-0
Faas Bisscheroux- Youssef Bouzgarne1-0
Leander Zwiers- Rowan Wilschut1-0
Kiet Sikkens- Natalie Gunay0-1
Philip Landweer- Finn Francis1-0
Astrid Dhyr- Ismail Erol0-1
Morris Thomas- Iskander van de Veerdonkrem
Matthias van de Wiel- Samuel Lim0-1
Tamir Boesjes- Sion Mezgebe1-0
Isis van de Veerdonk- Naomi Wezenberg1-0
Joep van den Elzen- Layla Liberman1-0