Uitslagen ronde 23 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Leander Zwiers- Bastiaan Zwiers0-1
Sandy Zheng- Richard Speckamp0-1
Myrthe Speckamp- Rowan Wilschut1-0
Youssef Bouzgarne- Fahd el Mouhandiz1-0
Faas Bisscheroux- Kiet Sikkens1-0
Antonio Hannink- Quint Fick1-0
Petran van Deurzen- Tamir Boesjesrem
Layla Liberman- Tim Korin0-1
Olivier Walst- Kyra Everts0-1
Joep van den Elzen- Mellina Karampoulat0-1
Sion Mezgebe- Finn 1-0
Matthias van de Wiel- Florian Diddens0-1
Brent Waersegers Extern 110
Mats Waersegers Extern 110
Feodor Romanov Extern 110
Uitslagen ronde 22 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Joris de Feber1-0
Youssef Bouzgarne- Mats Waersegers0-1
Feodor Romanov- Richard Speckamp0-1
Bastiaan Zwiers- Sandy Zheng0-1
Myrthe Speckamp- Kiet Sikkens1-0
Antonio Hannink- Leander Zwiers1-0
Rowan Wilschut- Olivier Walst1-0
Natalie Gunay- Petran van Deurzen0-1
Quint Fick- Sion Mezgebe1-0
Jort Koopmans- Tim Korin0-1
Tamir Boesjes- Florian Diddens1-0
Mellina Karampoulat- Batu Dizdaroglu1-0
Kyra Everts- Matthias van de Wielrem
Finn - Joep van den Elzen1-0
Badrdien Amzieb- Layla Libermanrem
Uitslagen ronde 21 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Richard Speckamp- Brent Waersegers0-1
Mats Waersegers- Sandy Zheng0-1
Feodor Romanov- Youssef Bouzgarne1-0
Bastiaan Zwiers- Joris de Feber1-0
Myrthe Speckamp- Fahd el Mouhandiz1-0
Amar Dombree- Faas Bisscheroux0-1
Rowan Wilschut- Leander Zwiers0-1
Kiet Sikkens- Antonio Hannink1-0
Petran van Deurzen- Tim Korin1-0
Abe Blees- Quint Fick0-1
Tamir Boesjes- Jort Koopmans0-1
Mellina Karampoulat- Layla Libermanrem
Natalie Gunay- Batu Dizdaroglurem
Sion Mezgebe- Kyra Everts1-0
Florian Diddens- Finn 1-0
Matthias van de Wiel- Joep van den Elzenrem
Uitslagen ronde 20 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Fahd el Mouhandiz1-0
Sandy Zheng- Feodor Romanov0-1
Bastiaan Zwiers- Rowan Wilschut0-1
Antonio Hannink- Amar Dombree1-0
Olivier Walst- Petran van Deurzen1-0
Jort Koopmans- Quint Fick0-1
Tim Korin- Natalie Gunay1-0
Tamir Boesjes- Mellina Karampoulat1-0
Finn - Zisan Halici0-1
Marbert Kok- Florian Diddens0-1
Batu Dizdaroglu- Kyra Evertsrem
Layla Liberman- Matthias van de Wiel0-1
Richard Speckamp Extern 100
Myrthe Speckamp Extern 100
Youssef Bouzgarne Extern 100
Leander Zwiers Extern 100
Uitslagen ronde 19 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Sandy Zheng- Brent Waersegers1-0
Mats Waersegers- Richard Speckamp1-0
Joris de Feber- Feodor Romanov0-1
Fahd el Mouhandiz- Bastiaan Zwiers0-1
Youssef Bouzgarne- Myrthe Speckamp1-0
Faas Bisscheroux- Natalie Gunay1-0
Kiet Sikkens- Leander Zwiers0-1
Amar Dombree- Rowan Wilschut0-1
Petran van Deurzen- Mellina Karampoulat1-0
Quint Fick- Tamir Boesjes1-0
Tim Korin- Finn 1-0
Zisan Halici- Abe Blees0-1
Florian Diddens- Layla Liberman1-0
Marbert Kok- Kyra Evertsrem
Uitslagen ronde 18 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Bastiaan Zwiers- Brent Waersegers0-1
Feodor Romanov- Mats Waersegersrem
Zilver Hofstee- Sandy Zheng0-1
Richard Speckamp- Youssef Bouzgarne1-0
Joris de Feber- Fahd el Mouhandiz1-0
Leander Zwiers- Myrthe Speckamp0-1
Rowan Wilschut- Kiet Sikkensrem
Antonio Hannink- Tamir Boesjes1-0
Petran van Deurzen- Quint Fick1-0
Batu Dizdaroglu- Tim Korin0-1
Mellina Karampoulat- Olivier Walst0-1
Natalie Gunay- Jort Koopmans1-0
Abe Blees- Marbert Kok1-0
Joep van den Elzen- Sion Mezgebe0-1
Kyra Everts- Florian Diddens1-0
Layla Liberman- Finn 0-1
Matthias van de Wiel- Badrdien Amzieb1-0
Uitslagen ronde 17 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Feodor Romanov1-0
Mats Waersegers- Bastiaan Zwiers0-1
Myrthe Speckamp- Sandy Zheng0-1
Fahd el Mouhandiz- Richard Speckamp0-1
Leander Zwiers- Joris de Feber1-0
Kiet Sikkens- Zilver Hofstee1-0
Faas Bisscheroux- Olivier Walst1-0
Quint Fick- Rowan Wilschut0-1
Natalie Gunay- Antonio Hannink1-0
Zisan Halici- Tim Korinrem
Tamir Boesjes- Abe Blees1-0
Mellina Karampoulat- Jort Koopmansrem
Marbert Kok- Batu Dizdaroglu0-1
Joep van den Elzen- Kyra Everts1-0
Finn - Matthias van de Wiel1-0
Uitslagen ronde 16 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Mats Waersegers- Myrthe Speckamp1-0
Richard Speckamp- Leander Zwiers1-0
Zilver Hofstee- Joris de Feber1-0
Kiet Sikkens- Fahd el Mouhandiz0-1
Faas Bisscheroux- Antonio Hannink0-1
Rowan Wilschut- Mellina Karampoulat1-0
Quint Fick- Batu Dizdaroglu1-0
Tim Korin- Abe Bleesrem
Tamir Boesjes- Natalie Gunayrem
Matthias van de Wiel- Sion Mezgebe0-1
Jort Koopmans- Marbert Kok1-0
Florian Diddens- Zisan Halici0-1
Kyra Everts- Layla Libermanrem
Badrdien Amzieb- Joep van den Elzen0-1
Brent Waersegers Extern 100
Feodor Romanov Extern 100
Bastiaan Zwiers Extern 100
Uitslagen ronde 15 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Mats Waersegers1-0
Bastiaan Zwiers- Feodor Romanov1-0
Fahd el Mouhandiz- Sandy Zheng0-1
Joris de Feber- Richard Speckamp0-1
Zilver Hofstee- Myrthe Speckamprem
Youssef Bouzgarne- Leander Zwiers1-0
Rowan Wilschut- Faas Bisscherouxrem
Jory - Kiet Sikkens1-0
Batu Dizdaroglu- Antonio Hannink0-1
Natalie Gunay- Quint Fickrem
Tim Korin- Tamir Boesjesrem
Abe Blees- Mellina Karampoulat0-1
Layla Liberman- Sion Mezgeberem
Finn - Jort Koopmans0-1
Zisan Halici- Kyra Evertsrem
Joep van den Elzen- Florian Diddens0-1
Uitslagen ronde 14 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Faas Bisscheroux- Brent Waersegers0-1
Feodor Romanov- Zilver Hofstee1-0
Myrthe Speckamp- Bastiaan Zwiers1-0
Sandy Zheng- Youssef Bouzgarne1-0
Rowan Wilschut- Richard Speckamp1-0
Joris de Feber- Kiet Sikkens1-0
Olivier Walst- Jory 0-1
Antonio Hannink- Jort Koopmans1-0
Quint Fick- Tim Korin0-1
Mellina Karampoulat- Florian Diddens1-0
Natalie Gunay- Badrdien Amzieb1-0
Kyra Everts- Finn rem
Layla Liberman- Joep van den Elzenrem
Uitslagen ronde 13 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Youssef Bouzgarne- Brent Waersegers0-1
Zilver Hofstee- Mats Waersegersrem
Myrthe Speckamp- Feodor Romanov0-1
Bastiaan Zwiers- Faas Bisscheroux1-0
Antonio Hannink- Richard Speckamp0-1
Joris de Feber- Rowan Wilschut1-0
Jory - Quint Fick1-0
Joep van den Elzen- Tim Korin0-1
Natalie Gunay- Mellina Karampoulat1-0
Sion Mezgebe- Badrdien Amziebrem
Florian Diddens- Matthias van de Wiel1-0
Marbert Kok- Layla Liberman1-0
Uitslagen ronde 12 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Myrthe Speckamp1-0
Leander Zwiers- Mats Waersegers0-1
Kiet Sikkens- Feodor Romanov0-1
Youssef Bouzgarne- Bastiaan Zwiers1-0
Sandy Zheng- Joris de Feber0-1
Richard Speckamp- Faas Bisscheroux1-0
Rowan Wilschut- Zilver Hofstee0-1
Olivier Walst- Antonio Hannink0-1
Quint Fick- Marbert Kok1-0
Tim Korin- Kyra Everts0-1
Badrdien Amzieb- Tamir Boesjes0-1
Batu Dizdaroglu- Natalie Gunay1-0
Jort Koopmans- Florian Diddens1-0
Joep van den Elzen- Matthias van de Wiel1-0
Uitslagen ronde 11 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Zilver Hofstee- Brent Waersegers0-1
Richard Speckamp- Sandy Zheng1-0
Fahd el Mouhandiz- Myrthe Speckamp0-1
Rowan Wilschut- Batu Dizdaroglu1-0
Kiet Sikkens- Amar Dombreerem
Mellina Karampoulat- Antonio Hannink0-1
Quint Fick- Olivier Walstrem
Natalie Gunay- Florian Diddens0-1
Zisan Halici- Badrdien Amzieb1-0
Matthias van de Wiel- Kyra Everts0-1
Marbert Kok- Joep van den Elzen1-0
Mats Waersegers Extern 100
Feodor Romanov Extern 100
Felix Jeekel Extern 100
Bastiaan Zwiers Extern 100
Joris de Feber Extern 100
Youssef Bouzgarne Extern 100
Leander Zwiers Extern 100
Uitslagen ronde 10 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Richard Speckamp1-0
Mats Waersegers- Kiet Sikkens1-0
Fahd el Mouhandiz- Feodor Romanov0-1
Felix Jeekel- Leander Zwiers1-0
Joris de Feber- Bastiaan Zwiers0-1
Sandy Zheng- Zilver Hofstee1-0
Myrthe Speckamp- Abe Blees1-0
Antonio Hannink- Rowan Wilschut0-1
Petran van Deurzen- Natalie Gunayrem
Mellina Karampoulat- Quint Fick1-0
Kyra Everts- Tamir Boesjes0-1
Florian Diddens- Sion Mezgebe0-1
Joep van den Elzen- Jort Koopmans1-0
Badrdien Amzieb- Marbert Kokrem
Uitslagen ronde 9 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Kiet Sikkens1-0
Richard Speckamp- Mats Waersegers0-1
Feodor Romanov- Felix Jeekel0-1
Bastiaan Zwiers- Fahd el Mouhandiz1-0
Myrthe Speckamp- Youssef Bouzgarne1-0
Faas Bisscheroux- Amar Dombree1-0
Leander Zwiers- Olivier Walst1-0
Antonio Hannink- Petran van Deurzen1-0
Batu Dizdaroglu- Mellina Karampoulatrem
Marbert Kok- Natalie Gunay0-1
Abe Blees- Zisan Halici1-0
Sion Mezgebe- Joep van den Elzen0-1
Jort Koopmans- Kyra Everts1-0
Badrdien Amzieb- Florian Diddens1-0
Uitslagen ronde 8 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Fahd el Mouhandiz- Brent Waersegers0-1
Felix Jeekel- Mats Waersegers0-1
Feodor Romanov- Joris de Feber0-1
Bastiaan Zwiers- Richard Speckamp0-1
Myrthe Speckamp- Antonio Hannink1-0
Kiet Sikkens- Faas Bisscheroux1-0
Abe Blees- Rowan Wilschut0-1
Matthias van de Wiel- Petran van Deurzen0-1
Amar Dombree- Quint Fick1-0
Tamir Boesjes- Zisan Halici0-1
Kyra Everts- Sion Mezgeberem
Jort Koopmans- Batu Dizdaroglu0-1
Florian Diddens- Marbert Kok0-1
Joep van den Elzen- Badrdien Amzieb0-1
Uitslagen ronde 7 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Joris de Feber- Brent Waersegers0-1
Mats Waersegers- Fahd el Mouhandiz0-1
Youssef Bouzgarne- Feodor Romanov0-1
Sandy Zheng- Bastiaan Zwiers0-1
Leander Zwiers- Richard Speckamp0-1
Amar Dombree- Myrthe Speckamp0-1
Faas Bisscheroux- Rowan Wilschut1-0
Matthias van de Wiel- Antonio Hannink0-1
Petran van Deurzen- Joep van den Elzen1-0
Olivier Walst- Mellina Karampoulat1-0
Batu Dizdaroglu- Tamir Boesjes1-0
Natalie Gunay- Abe Blees0-1
Zisan Halici- Florian Diddens0-1
Kyra Everts- Badrdien Amzieb1-0
Uitslagen ronde 6 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Leander Zwiers- Sandy Zheng0-1
Faas Bisscheroux- Myrthe Speckamp0-1
Fahd el Mouhandiz- Kiet Sikkens0-1
Rowan Wilschut- Amar Dombreerem
Quint Fick- Antonio Hannink1-0
Abe Blees- Tamir Boesjesrem
Florian Diddens- Kyra Everts1-0
Joep van den Elzen- Batu Dizdaroglu0-1
Marbert Kok- Matthias van de Wiel0-1
Brent Waersegers Extern 100
Mats Waersegers Extern 100
Felix Jeekel Extern 100
Bastiaan Zwiers Extern 100
Richard Speckamp Extern 100
Joris de Feber Extern 100
Youssef Bouzgarne Extern 100
Uitslagen ronde 5 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Sandy Zheng1-0
Mats Waersegers- Joris de Feber0-1
Richard Speckamp- Feodor Romanov0-1
Bastiaan Zwiers- Zilver Hofstee1-0
Myrthe Speckamp- Leander Zwiers0-1
Youssef Bouzgarne- Faas Bisscherouxrem
Mellina Karampoulat- Rowan Wilschutrem
Antonio Hannink- Natalie Gunay1-0
Florian Diddens- Petran van Deurzen0-1
Tamir Boesjes- Quint Fick0-1
Olivier Walst- Amar Dombree0-1
Marbert Kok- Abe Bleesrem
Matthias van de Wiel- Jort Koopmansrem
Kyra Everts- Joep van den Elzen0-1
Uitslagen ronde 4 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Felix Jeekel0-1
Sandy Zheng- Mats Waersegers0-1
Feodor Romanov- Bastiaan Zwiers0-1
Richard Speckamp- Joris de Feber0-1
Rowan Wilschut- Myrthe Speckamp0-1
Fahd el Mouhandiz- Youssef Bouzgarne1-0
Olivier Walst- Faas Bisscheroux0-1
Leander Zwiers- Kiet Sikkens1-0
Badrdien Amzieb- Antonio Hannink0-1
Petran van Deurzen- Kyra Everts1-0
Amar Dombree- Mellina Karampoulat1-0
Natalie Gunay- Matthias van de Wiel1-0
Batu Dizdaroglu- Marbert Kok0-1
Uitslagen ronde 3 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Feodor Romanov- Brent Waersegersrem
Bastiaan Zwiers- Mats Waersegers1-0
Felix Jeekel- Richard Speckamp1-0
Sandy Zheng- Fahd el Mouhandiz1-0
Joris de Feber- Youssef Bouzgarne0-1
Zilver Hofstee- Leander Zwiers1-0
Rowan Wilschut- Quint Fick1-0
Kiet Sikkens- Olivier Walst1-0
Antonio Hannink- Marbert Kokrem
Natalie Gunay- Amar Dombree0-1
Mellina Karampoulat- Tamir Boesjes1-0
Badrdien Amzieb- Abe Blees0-1
Kyra Everts- Zisan Halicirem
Florian Diddens- Joep van den Elzenrem
Uitslagen ronde 2 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Brent Waersegers- Bastiaan Zwiers1-0
Mats Waersegers- Feodor Romanov1-0
Felix Jeekel- Sandy Zheng0-1
Richard Speckamp- Fahd el Mouhandiz1-0
Joris de Feber- Zilver Hofstee1-0
Youssef Bouzgarne- Kiet Sikkens1-0
Faas Bisscheroux- Leander Zwiers0-1
Olivier Walst- Rowan Wilschut1-0
Antonio Hannink- Batu Dizdaroglu1-0
Quint Fick- Natalie Gunay1-0
Amar Dombree- Jort Koopmans1-0
Marbert Kok- Mellina Karampoulat0-1
Abe Blees- Florian Diddens1-0
Zisan Halici- Joep van den Elzenrem
Uitslagen ronde 1 dd: Jeugdcompetitie sv Amsterdam West
Mats Waersegers- Brent Waersegers1-0
Feodor Romanov- Sandy Zheng1-0
Bastiaan Zwiers- Felix Jeekel1-0
Zilver Hofstee- Richard Speckamp0-1
Fahd el Mouhandiz- Joris de Feber1-0
Myrthe Speckamp- Quint Fick1-0
Leander Zwiers- Youssef Bouzgarne0-1
Kiet Sikkens- Rowan Wilschut1-0
Kyra Everts- Antonio Hannink0-1
Matthias van de Wiel- Olivier Walst0-1
Mellina Karampoulat- Abe Blees1-0
Jort Koopmans- Natalie Gunay0-1