Uitslagen ronde 16 dd: 17-1 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Jan Winsemius- Tobi Kooiman0-1 cup
Paul Scheermeijer- Jeroen Cromsigt1-0 kroon
Remco Hillebrandt- Aldo vd Woestijnerem cup
Mark Nieuwenbroek- Frans Schoffelmeerrem
Thomas Hufener- René Pijlman0-1
Ansgar Mohnkern- Piet Kooiman1-0
Jildo Kalma- Wim van Tuyl1-0
Mehmet Elliyasa- Ridens Bolhuis0-1
Andy Gerritsen- Rob Kotmans0-1 kroon
Leo Littel- Djon Spelbrink1-0
Rob van Haastere- Erik Dekkerrem
Bart de Boer- Marjolein Theunissen0-1
Sander vd Wiel- Casper Hoorn0-1
Hilbrand Bruinsma- Reitze Brouwer1-0
Bert vd Laar- Himmet Obut0-1
Hans Balhuizen- Partipan Groen in 't Wout1-0
Wouter Tieleman- Ralph Sandersrem
Hans Spanjersberg- Bas vd Berg0-1
Henk vd Berg- Rob Thijssingrem
Randolf van Gelderen- Pieter Venema0-1
Kees Heijnis- Marjolein Aarten0-1
André Marcus- Jan v.d. Heydenrem
Tony Hall- Etai Rosenberg0-1
Vahe Stepanian- Karel van Hattum1-0
Ronald van Etten- Frank Kieft1-0
Paco van Dinter- Thijs Boon0-1
Ron Segers- Nojan Nematollahifard0-1
Mario Borrego- Maarten Zwartjes0-1
Ric Soeurt- Sofie Roels0-1
Edward Waersegers- Fabio Wouters1-0
Jan de Wilde- Martijn de Vroom0-1
Jonathan vd Lee- Marcella Mercks1-0
Uitslagen ronde 15 dd: 10-1 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Frans Schoffelmeer- Sven Pronkrem
Mark Nieuwenbroek- Paul Scheermeijer0-1 kroon
Mustafa Yahia- Remco Hillebrandt1-0
René Pijlman- Bart de Boer1-0 cup
Piet Kooiman- Aldo vd Woestijnerem
Peter Manuel- Marlo Coolen1-0 cup
Erik Hoekstra- Thomas Hufener0-1 cup
Jildo Kalma- Ridens Bolhuisrem
Floris Golbach- Rob Kotmansrem
Jasper Dekker- Frits Veenstrarem
Sander vd Wiel- Leo Littel0-1
Ivo Strubin- Casper Hoorn1-0
Hilbrand Bruinsma- Himmet Obut1-0
Nanne Kingma- Arie van Walraven1-0
Rob Thijssing- Marcel v. Lieverlooy0-1
Ralph Sanders- Hans Spanjersbergrem
Bas vd Berg- André Marcus1-0
Pieter Venema- Hans Balhuizen1-0
Frank Kieft- Marcel Roelofs0-1
Etai Rosenberg- Ronald van Etten0-1
Maarten Zwartjes- Thijs Boon1-0
Martijn de Vroom- Mario Borrego0-1
Jonathan vd Lee- Jan de Wilde0-1
Marcella Mercks- Fabio Wouters1-0
Paul Helmer Extern 169
Wim van Tuyl Extern 161
Jos Kooiker Extern 068
Djon Spelbrink Extern 170
Mehmet Elliyasa Extern 058
Andy Gerritsen Extern 062
Goksel Basyigit Extern 054
Tom Visser Extern 157
Erik Dekker Extern 056
Reitze Brouwer Extern 057
Henk vd Berg Extern 053
Maarten Roos Extern 048
Wim Visser Extern 048
Tony Hall Extern 138
Vahe Stepanian Extern 048
Kees Heijnis Extern 045
Karel van Hattum Extern 046
Rob Adamson Extern 092
Ron Segers Extern 082
Edward Waersegers Extern 043
Jan Looijen Extern 092
Ric Soeurt Extern 045
Uitslagen ronde 14 dd: 3-1 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Aldo vd Woestijne- Sven Pronk0-1
Henk vd Berg- Tobi Kooiman0-1 cup
Jan Winsemius- Paul Scheermeijer1-0 cup
Remco Hillebrandt- Tom Visser1-0 kroon
Frans Schoffelmeer- Thomas Hufener1-0 kroon
Ansgar Mohnkern- Mark Nieuwenbroek0-1 kroon
René Pijlman- Leo Littel1-0 kroon
Ridens Bolhuis- Mustafa Yahiarem
Floris Golbach- Jildo Kalma0-1
Djon Spelbrink- Paul Helmer0-1 kroon
Wouter Tieleman- Rob Kotmans0-1
Jos Kooiker- Andy Gerritsen1-0 kroon
Casper Hoorn- Mehmet Elliyasarem
Bart de Boer- Jasper Dekker1-0 cup
Himmet Obut- Erik Dekker0-1
Hilbrand Bruinsma- Marjolein Theunissen0-1
Marcel v. Lieverlooy- Reitze Brouwer0-1
Ralph Sanders- Bert vd Laar1-0
Ronald van Etten- Bas vd Berg0-1
Hans Balhuizen- Etai Rosenberg1-0
Rob Thijssing- Hans Spanjersberg1-0
André Marcus- Tony Hall1-0
Marcel Roelofs- Kees Heijnis1-0
Vahe Stepanian- Ron Segers1-0
Mario Borrego- Thijs Boon0-1
Jan de Wilde- Edward Waersegers1-0
Uitslagen ronde 13 dd: 13-12 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Paul Scheermeijer- Jan Winsemius1-0 kroon
Remco Hillebrandt- Hilbrand Bruinsma1-0 cup
Frans Schoffelmeer- Andy Gerritsen1-0 kroon
Mark Nieuwenbroek- Aldo vd Woestijnerem
René Pijlman- Mustafa Yahia0-1
Peter Manuel- Rob Kotmans1-0 cup
Jeroen Cromsigt- Djon Spelbrink1-0 kroon
Thomas Hufener- Piet Kooiman1-0 cup
Wim van Tuyl- Ridens Bolhuis1-0
Reitze Brouwer- Floris Golbachrem cup
Erik Dekker- Mehmet Elliyasa0-1
Thijs Boon- Jasper Dekker0-1
Erik Hoekstra- Tom Visser1-0 cup
Himmet Obut- Nanne Kingma1-0
Partipan Groen in 't Wout- Bert vd Laar1-0
Arie van Walraven- Ralph Sanders1-0
Henk vd Berg- Bas vd Berg1-0
Maarten Roos- Wim Visser1-0
Tony Hall- Marjolein Aarten1-0
Etai Rosenberg- Karel van Hattum1-0
Paco van Dinter- Vahe Stepanian0-1
Jan v.d. Heyden- Kees Heijnis0-1
Frank Kieft- Ichelle Dekker1-0
Edward Waersegers- Nojan Nematollahifard0-1
Jan Warmerdam- Ric Soeurt1-0
Jan Looijen- Fabio Wouters1-0
Bart de Boer Extern 167
Jan Pieter Streef Extern 111
Hans Balhuizen Extern 107
Gerald vd Pieterman Extern 101
Rob Thijssing Extern 054
Herbert Tulleken Extern 056
Pieter Venema Extern 053
André Marcus Extern 104
Uitslagen ronde 12 dd: 6-12 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Sven Pronk- Jos Kooiker1-0 kroon
Nicholas Man- Tobi Kooiman0-1 cup
Rob Kotmans- Remco Hillebrandt0-1 kroon
Leo Littel- Frans Schoffelmeer0-1 kroon
Mustafa Yahia- Mark Nieuwenbroekrem
Tom Visser- René Pijlman1-0 kroon
Aldo vd Woestijne- Ansgar Mohnkern1-0 kroon
Paul Helmer- Jan Winsemius0-1 kroon
Thomas Hufener- Peter Manuel1-0 kroon
Jeroen Cromsigt- Floris Golbachrem cup
Piet Kooiman- Djon Spelbrink1-0
Erik Dekker- Wim van Tuylrem
Marjolein Theunissen- Mehmet Elliyasa0-1
Bart de Boer- Nanne Kingma1-0
Hilbrand Bruinsma- Karam Awad0-1
Marcel v. Lieverlooy- Sjaak Vlaming1-0
Maarten Roos- Ralph Sanders0-1
Hans Spanjersberg- Arie van Walraven0-1
Hans Balhuizen- Henk vd Berg1-0
Rob Thijssing- André Marcus1-0
Karel van Hattum- Pieter Venema0-1
Etai Rosenberg- Marcel Roelofs1-0
Kees Heijnis- Frank Kieftrem
Ron Segers- Rob Adamson1-0
Jan de Wilde- Jan Warmerdam0-1
Ric Soeurt- Edward Waersegers1-0
Jan Looijen- Marcella Mercks1-0
Fabio Wouters- Peter Notebaart1-0
Frits Veenstra Extern 126
Jasper Dekker Extern 064
Olivier Hersperger Extern 063
Marlo Coolen Extern 181
Casper Hoorn Extern 125
Marc Meuwissen Extern 185
Reitze Brouwer Extern 139
Himmet Obut Extern 124
Partipan Groen in 't Wout Extern 102
Thijs Loermans Extern 155
Cees Flikweert Extern 092
Marjolein Aarten Extern 134
Jos Jaarsveld Extern 040
Ichelle Dekker Extern 130
Thijs Boon Extern 095
Maarten Zwartjes Extern 129
Uitslagen ronde 11 dd: 29-11 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
René Pijlman- Paul Scheermeijerrem
Mustafa Yahia- Rob Kotmans0-1
Iwan Bonoo- Jasper Dekker0-1 cup
Frits Veenstra- Piet Kooiman0-1 cup
Casper Hoorn- Marlo Coolenrem
Bart de Boer- Hilbrand Bruinsmarem
Reitze Brouwer- Himmet Obut1-0
Wouter Tieleman- Marcel v. Lieverlooy0-1
Sjaak Vlaming- Bert vd Laarrem
Ralph Sanders- Henk vd Bergrem
Bas vd Berg- Hans Balhuizen1-0
Maarten Roos- Rob Thijssing1-0
Pieter Venema- Wim Visser0-1
Marjolein Aarten- Ichelle Dekker1-0
André Marcus- Karel van Hattumrem
Etai Rosenberg- Kees Heijnisrem
Thijs Boon- Vahe Stepanianrem
Milo Broerse- Ronald van Etten0-1
Nojan Nematollahifard- Ric Soeurt1-0
Edward Waersegers- Paco van Dinter0-1
Ron Segers- Maarten Zwartjes1-0
Jonathan vd Lee- Jan Warmerdamrem
Fabio Wouters- Martijn de Vroom0-1
Marcella Mercks- Jan de Wilderem
Sven Pronk Extern 226
Tobi Kooiman Extern 201
Remco Hillebrandt Extern 077
Jan Schuur Extern 070
Frans Schoffelmeer Extern 230
Mark Nieuwenbroek Extern 080
Jan Winsemius Extern 074
Peter Manuel Extern 136
Jeroen vd Berg Extern 178
Jeroen Cromsigt Extern 211
Ansgar Mohnkern Extern 075
Paul Helmer Extern 130
Wim van Tuyl Extern 056
Floris Golbach Extern 064
Djon Spelbrink Extern 144
Mehmet Elliyasa Extern 060
Andy Gerritsen Extern 064
Erik Dekker Extern 136
Marjolein Theunissen Extern 060
Uitslagen ronde 10 dd: 22-11 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Remco Hillebrandt- Sven Pronk0-1 kroon
Mark Nieuwenbroek- Jan Winsemius1-0
Erik Dekker- René Pijlmanrem cup
Thomas Hufener- Ansgar Mohnkern0-1
Wim van Tuyl- Frits Veenstra0-1
Djon Spelbrink- Floris Golbach1-0
Mehmet Elliyasa- Ivo Strubin1-0
Olivier Hersperger- Leo Littelrem
Tom Visser- Etai Rosenberg1-0 cup
Casper Hoorn- Bart de Boerrem
Reitze Brouwer- Jan Looijen1-0 cup
Himmet Obut- George Boellaard1-0
Nanne Kingma- Marcel v. Lieverlooy1-0
Cees Flikweert- Ralph Sandersrem
Pieter Venema- Rob Thijssingrem
Marjolein Aarten- André Marcusrem
Vahe Stepanian- Edward Waersegers1-0
Karel van Hattum- Jan v.d. Heyden0-1
Thijs Boon- Nojan Nematollahifard0-1
Martijn de Vroom- Paco van Dinter0-1
Jan Warmerdam- Marcella Mercks1-0
Ric Soeurt- Jonathan vd Lee1-0
Fabio Wouters- Jan de Wilde0-1
Paul Scheermeijer Extern 194
Jan Schuur Extern 069
Frans Schoffelmeer Extern 069
Aldo vd Woestijne Extern 072
Jeroen Cromsigt Extern 204
Iwan Bonoo Extern 077
Piet Kooiman Extern 067
Rob Kotmans Extern 136
Rob van Haastere Extern 055
Goksel Basyigit Extern 055
Jan de Heer Extern 058
Sander vd Wiel Extern 149
Hilbrand Bruinsma Extern 101
Karam Awad Extern 101
Bert vd Laar Extern 162
Bas vd Berg Extern 107
Hans Spanjersberg Extern 089
Ronald Kersbergen Extern 159
Henk vd Berg Extern 105
Maarten Roos Extern 135
Wim Visser Extern 135
George Tadrous Extern 155
Tony Hall Extern 044
Kees Heijnis Extern 056
Uitslagen ronde 9 dd: 8-11 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Ivo Strubin- Remco Hillebrandt0-1 cup
René Pijlman- Wim Visser1-0 cup
Jan Winsemius- Mustafa Yahia0-1
Andy Gerritsen- Peter Manuel0-1 kroon
Ansgar Mohnkern- Jos Kooikerrem kroon
Bert vd Laar- Thomas Hufener0-1 cup
Djon Spelbrink- Ridens Bolhuisrem
Floris Golbach- Wim van Tuyl0-1
Mehmet Elliyasa- Jasper Dekker0-1
Leo Littel- Casper Hoorn1-0
Jan de Wilde- Erik Dekker0-1 cup
Nanne Kingma- Marjolein Theunissen0-1
Jan v.d. Heyden- Marlo Coolen0-1 cup
Bart de Boer- Sander vd Wiel0-1
Karam Awad- George Boellaard0-1
Marcel v. Lieverlooy- Arie van Walravenrem
Ralph Sanders- Hans Balhuizen1-0
Bas vd Berg- Rob Thijssing0-1
Henk vd Berg- Pieter Venema1-0
Tony Hall- Maarten Roos0-1
André Marcus- Jo van den Bergrem
Kevin Helfrich- Vahe Stepanianrem
Rob Adamson- Kees Heijnis0-1
Frank Kieft- Milo Broerse1-0
Ric Soeurt- Ron Segers0-1
Jan Looijen- Edward Waersegers0-1
Peter Notebaart- Martijn de Vroom0-1
Jonathan vd Lee- Fabio Wouters1-0
Marcella Mercks- Kyon vd Waals0-1
Paul Scheermeijer Extern 064
Jan Schuur Extern 132
Frans Schoffelmeer Extern 140
Aldo vd Woestijne Extern 132
Jeroen Cromsigt Extern 137
Piet Kooiman Extern 066
Rob Kotmans Extern 062
Frits Veenstra Extern 070
Reitze Brouwer Extern 149
Thijs Loermans Extern 047
Cees Flikweert Extern 142
Jos Jaarsveld Extern 129
Ichelle Dekker Extern 129
Thijs Boon Extern 141
Maarten Zwartjes Extern 093
Jan Warmerdam Extern 077
Uitslagen ronde 8 dd: 1-11 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Paul Scheermeijer- Frans Schoffelmeerrem
Remco Hillebrandt- Mark Nieuwenbroekrem
René Pijlman- Thomas Hufener0-1 kroon
Kees Heijnis- Aldo vd Woestijne0-1 cup
Mustafa Yahia- Floris Golbach1-0
Peter Manuel- Jeroen Cromsigt1-0 kroon
Bert vd Laar- Ridens Bolhuisrem
Wim van Tuyl- Piet Kooimanrem
Djon Spelbrink- Tom Visser1-0 kroon
Leo Littel- Mehmet Elliyasarem
Maarten Zwartjes- Erik Hoekstra0-1 cup
Sander vd Wiel- Remco Wolgen1-0
Erik Dekker- Hilbrand Bruinsmarem
Marjolein Theunissen- Bart de Boer0-1 cup
Nanne Kingma- Reitze Brouwer1-0
Marcel v. Lieverlooy- Ralph Sandersrem
Adrienne Cramer- Sjaak Vlamingrem
Arie van Walraven- Bas vd Berg1-0
Wim Visser- Hans Balhuizen0-1
Rob Thijssing- Henk vd Berg0-1
André Marcus- Maarten Roosrem
Marjolein Aarten- Frank Kieft0-1
Paco van Dinter- Tony Hall0-1
Nojan Nematollahifard- Fabio Wouters1-0
Ron Segers- Kyon vd Waals1-0
Martijn de Vroom- Marcella Mercksrem
Frits Veenstra Extern 168
Jasper Dekker Extern 062
Olivier Hersperger Extern 180
Marlo Coolen Extern 111
Casper Hoorn Extern 108
Marc Meuwissen Extern 062
Himmet Obut Extern 171
George Boellaard Extern 173
Jo van den Berg Extern 045
Vahe Stepanian Extern 103
Karel van Hattum Extern 101
Jan Warmerdam Extern 086
Edward Waersegers Extern 132
Jan Looijen Extern 085
Ric Soeurt Extern 048
Jan de Wilde Extern 052
Uitslagen ronde 7 dd: 25-10 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Remco Hillebrandt- Tobi Kooiman1-0
Paul Scheermeijer- André Marcus1-0 cup
Jan Winsemius- Frans Schoffelmeer1-0 cup
Aldo vd Woestijne- Mark Nieuwenbroekrem kroon
Floris Golbach- René Pijlman0-1
Jeroen Cromsigt- Leo Littel1-0 kroon
Ansgar Mohnkern- Paul Helmer1-0 kroon
Thomas Hufener- Djon Spelbrink1-0 kroon
Ridens Bolhuis- Piet Kooimanrem
Mehmet Elliyasa- Wim van Tuyl0-1
Tyronne Marioneaux- Frederik Fly0-1
Remco Wolgen- Bart de Boer1-0
Stephan Muller- Marjolein Theunissen0-1
Hilbrand Bruinsma- Casper Hoorn1-0 cup
Himmet Obut- Sander vd Wiel0-1
Reitze Brouwer- Jan Pieter Streefrem cup
Bert vd Laar- Nanne Kingma0-1
Hans Spanjersberg- Ralph Sanders0-1
Arie van Walraven- Rob Thijssing1-0
Hans Balhuizen- Jan v.d. Heyden0-1 cup
Henk vd Berg- Cees Flikweert0-1
Jo van den Berg- Maarten Roos0-1
Pieter Venema- Jan Warmerdam1-0
Marcel Roelofs- Karel van Hattumrem
Kees Heijnis- Tony Hall0-1
Rob Adamson- Vahe Stepanian0-1
Ric Soeurt- Kevin Helfrichrem
Thijs Boon- Jan Looijen1-0
Ron Segers- Martijn de Vroom1-0
Peter Notebaart- Marcella Mercks1-0
Uitslagen ronde 6 dd: 18-10 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
René Pijlman- Remco Hillebrandt0-1
Frans Schoffelmeer- Adrienne Cramer1-0 cup
Ichelle Dekker- Aldo vd Woestijne0-1 cup
Jildo Kalma- Mustafa Yahiarem
Paul Helmer- Jeroen Cromsigtrem cup
Wim van Tuyl- Djon Spelbrinkrem
Rob Kotmans- Bert Dreefrem cup
Leo Littel- Erik Hoekstra1-0
Casper Hoorn- Jasper Dekker0-1
Himmet Obut- Jan Timmerman1-0
Remco Wolgen- Erik Dekker1-0
Marjolein Theunissen- Reitze Brouwer1-0
Marlo Coolen- Sander vd Wiel1-0 cup
Nanne Kingma- Hans Spanjersberg1-0
Ralph Sanders- Wouter Tielemanrem
Henk vd Berg- Arie van Walravenrem
Bas vd Berg- Cees Flikweert1-0
Maarten Roos- Marjolein Aarten0-1
Marcel Roelofs- Jo van den Bergrem
Jan v.d. Heyden- Etai Rosenberg1-0
Milo Broerse- Vahe Stepanian1-0
Jan Warmerdam- Kees Heijnis0-1 cup
Edward Waersegers- Thijs Boon1-0
Nojan Nematollahifard- Kyon vd Waals1-0
Ron Segers- Jan Looijenrem
Fabio Wouters- Ric Soeurt0-1
Martijn de Vroom- Jan de Wilde1-0
Marcella Mercks- Jonathan vd Lee0-1
Sven Pronk Extern 194
Mark Nieuwenbroek Extern 068
Jan Winsemius Extern 067
Peter Manuel Extern 136
Jeroen vd Berg Extern 077
Ansgar Mohnkern Extern 070
Thomas Hufener Extern 136
Floris Golbach Extern 072
Bart de Boer Extern 125
Hilbrand Bruinsma Extern 055
Jan Pieter Streef Extern 062
Bert vd Laar Extern 060
Hans Balhuizen Extern 116
Gerald vd Pieterman Extern 055
Rob Thijssing Extern 063
Herbert Tulleken Extern 058
Pieter Venema Extern 056
André Marcus Extern 058
Uitslagen ronde 5 dd: 11-10 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Paul Scheermeijer- Jeroen Cromsigt1-0
Paul Helmer- Remco Hillebrandt1-0 kroon
Frans Schoffelmeer- Aldo vd Woestijnerem
Mark Nieuwenbroek- René Pijlman1-0 kroon
Tom Visser- Jan Winsemius0-1 kroon
Iwan Bonoo- Ansgar Mohnkern1-0 cup
Wim van Tuyl- Jildo Kalmarem
Floris Golbach- Ridens Bolhuis1-0
Piet Kooiman- Remco Wolgen1-0
Rob Kotmans- Mehmet Elliyasarem
Jos Kooiker- Leo Littel1-0
Erik Hoekstra- Djon Spelbrink1-0 cup
Bart de Boer- Goksel Basyigit0-1
Bert vd Laar- Hilbrand Bruinsma0-1
Sjaak Vlaming- Karam Awad0-1
Ralph Sanders- Arie van Walraven1-0
Wouter Tieleman- Hans Spanjersbergrem
Hans Balhuizen- Rob Thijssingrem
Maarten Roos- Henk vd Bergrem
Kees Heijnis- Pieter Venema0-1
Marcel Roelofs- Harry Kuijpers1-0
Vahe Stepanian- Etai Rosenberg0-1
Karel van Hattum- Jan Warmerdam1-0
Milo Broerse- Kevin Helfrich1-0
Nojan Nematollahifard- Paco van Dinter0-1
Jonathan vd Lee- Martijn de Vroom0-1
Kyon vd Waals- Jan de Wilderem
Fabio Wouters- Marcella Mercksrem
Frits Veenstra Extern 183
Jasper Dekker Extern 064
Olivier Hersperger Extern 181
Casper Hoorn Extern 170
Marc Meuwissen Extern 175
Reitze Brouwer Extern 135
Himmet Obut Extern 058
George Boellaard Extern 181
Partipan Groen in 't Wout Extern 178
Thijs Loermans Extern 135
Cees Flikweert Extern 124
Jo van den Berg Extern 056
Jan v.d. Heyden Extern 047
Jos Jaarsveld Extern 077
Ichelle Dekker Extern 041
Rob Adamson Extern 052
Thijs Boon Extern 079
Maarten Zwartjes Extern 121
Edward Waersegers Extern 138
Jan Looijen Extern 045
Ric Soeurt Extern 096
Uitslagen ronde 4 dd: 4-10 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Sven Pronk- Paul Scheermeijer0-1 kroon
Jan Winsemius- Remco Hillebrandtrem
Rob Kotmans- Frans Schoffelmeerrem kroon
Mark Nieuwenbroek- Nicholas Man0-1 cup
Leo Littel- Aldo vd Woestijne0-1 kroon
Mustafa Yahia- Ridens Bolhuis1-0
Peter Manuel- Gert-Jan Goedhart1-0 cup
Jeroen Cromsigt- Jildo Kalma1-0 cup
Floris Golbach- Thomas Hufener1-0
Piet Kooiman- Frits Veenstrarem
Casper Hoorn- Remco Wolgenrem
Ivo Strubin- Olivier Herspergerrem
Marlo Coolen- Bert vd Laar1-0
Rob Adamson- Bart de Boer0-1 cup
Sander vd Wiel- Ronald Kersbergen1-0 cup
Stephan Muller- Himmet Obut1-0
Hilbrand Bruinsma- Nanne Kingma1-0
Reitze Brouwer- Partipan Groen in 't Wout1-0
Arie van Walraven- Karam Awad0-1
Rob Thijssing- Ralph Sandersrem
André Marcus- Bas vd Berg0-1
Ichelle Dekker- Maarten Roos1-0 cup
Jo van den Berg- Pieter Venema0-1
Wim Visser- Ruud Mercks1-0 cup
Tony Hall- Marcel Roelofsrem
Vahe Stepanian- Jan v.d. Heydenrem
Maarten Zwartjes- Milo Broerse0-1
Kevin Helfrich- Thijs Boonrem
Martijn de Vroom- Nojan Nematollahifard0-1
Jan Warmerdam- Edward Waersegers0-1
Jan Looijen- Ric Soeurtrem
Jan de Wilde- Jonathan vd Lee1-0
Fabio Wouters- Kyon vd Waals0-1
Paul Helmer Extern 061
Wim van Tuyl Extern 115
Jos Kooiker Extern 130
Mehmet Elliyasa Extern 167
Tom Visser Extern 051
Erik Dekker Extern 177
Marjolein Theunissen Extern 165
George Boellaard Extern 105
Marjolein Aarten Extern 126
Karel van Hattum Extern 047
Uitslagen ronde 3 dd: 27-9 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Jildo Kalma- René Pijlman0-1
Frits Veenstra- Rob Kotmansrem
Mehmet Elliyasa- Casper Hoorn1-0
Remco Wolgen- Leo Littel0-1
Jasper Dekker- Arie van Walraven1-0 cup
Marlo Coolen- Ata Pazvant1-0 cup
Goksel Basyigit- Rob van Haastere0-1
Ivo Strubin- Erik Dekker0-1
Bart de Boer- Marjolein Theunissen1-0
Partipan Groen in 't Wout- Sander vd Wiel0-1
Hans Spanjersberg- Hilbrand Bruinsma0-1
Bert vd Laar- Reitze Brouwer1-0
Bert Dreef- Ron Segers1-0 cup
Nanne Kingma- Himmet Obut0-1
Karam Awad- Rob Thijssing1-0
Jan v.d. Heyden- Ralph Sanders1-0 cup
Hans Balhuizen- Bas vd Berg1-0
Cees Flikweert- Wim Visser1-0
Henk vd Berg- André Marcus1-0
Kevin Helfrich- Pieter Venema1-0
Marjolein Aarten- Tony Hall1-0
Kees Heijnis- Marcel Roelofsrem
Etai Rosenberg- Ichelle Dekker1-0
Ronald van Etten- Vahe Stepanianrem
Harry Kuijpers- Karel van Hattum0-1
Thijs Boon- Paco van Dinter1-0
Jonathan vd Lee- Nojan Nematollahifard0-1
Edward Waersegers- Ric Soeurt0-1
Marcella Mercks- Jan Looijen0-1 cup
Kyon vd Waals- Martijn de Vroom0-1
Peter Notebaart- Fabio Wouters0-1
Sven Pronk Extern 190
Tobi Kooiman Extern 128
Paul Scheermeijer Extern 196
Jan Schuur Extern 140
Frans Schoffelmeer Extern 066
Mark Nieuwenbroek Extern 063
Aldo vd Woestijne Extern 068
Jan Winsemius Extern 193
Jeroen vd Berg Extern 191
Jeroen Cromsigt Extern 064
Ansgar Mohnkern Extern 202
Thomas Hufener Extern 187
Piet Kooiman Extern 188
Rob Scheermeijer Extern 069
Paul Helmer Extern 065
Floris Golbach Extern 062
Jos Jaarsveld Extern 077
Jan Warmerdam Extern 089
Uitslagen ronde 2 dd: 20-9 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Ansgar Mohnkern- Sven Pronk0-1
Karel van Hattum- Paul Scheermeijer0-1 cup
Remco Hillebrandt- Marjolein Aarten1-0 cup
Frans Schoffelmeer- Jildo Kalma0-1
Mehmet Elliyasa- Mark Nieuwenbroek0-1
René Pijlman- Hans Spanjersberg1-0 cup
Aldo vd Woestijne- Goksel Basyigit1-0 cup
Partipan Groen in 't Wout- Jan Winsemius0-1 cup
Paul Helmer- Mustafa Yahia1-0 cup
Pieter Venema- Thomas Hufener0-1 cup
Ridens Bolhuis- Peter Notebaart1-0 cup
Karam Awad- Piet Kooiman0-1 cup
Etai Rosenberg- Wim van Tuyl1-0 cup
Rob Kotmans- Jos Kooiker1-0 cup
Bas vd Berg- Floris Golbach0-1 cup
Rob Thijssing- Frits Veenstra0-1 cup
Leo Littel- Ivo Strubin0-1 cup
Jasper Dekker- Nanne Kingma0-1
Erik Dekker- Erik Hoekstra0-1
Olivier Hersperger- Remco Wolgen0-1
Sehriban Simsek- Tom Visser0-1 cup
Marjolein Theunissen- Cees Flikweertrem cup
Bart de Boer- Dirk Woning1-0
Sander vd Wiel- Sjaak Vlaming1-0
Reitze Brouwer- Stephan Muller1-0 cup
Hilbrand Bruinsma- Tony Hall1-0 cup
Jan Pieter Streef- Kevin Helfrich1-0 cup
George Boellaard- Henk vd Berg0-1 cup
André Marcus- Marcel v. Lieverlooyrem
Bert vd Laar- Kees Heijnis1-0
Thijs Boon- Hans Balhuizen0-1 cup
Herbert Tulleken- Edward Waersegers0-1 cup
Wim Visser- Harry Kuijpers1-0
Ichelle Dekker- Jan v.d. Heyden0-1
Paco van Dinter- Milo Broerse0-1
Nojan Nematollahifard- Maarten Zwartjes0-1 cup
Alp Aydeniz- Charlie de Saint Jores0-1
Sofie Roels- Jan Looijen0-1
Martijn de Vroom- Fabio Wouters1-0
Kyon vd Waals- Jonathan vd Lee0-1
Uitslagen ronde 1 dd: 13-9 Ruud Mercks trofee sv Amsterdam West
Sven Pronk- Frans Schoffelmeer1-0
Tobi Kooiman- Paul Scheermeijer1-0
Remco Hillebrandt- Jeroen Cromsigtrem
Mark Nieuwenbroek- Floris Golbach1-0
René Pijlman- Ansgar Mohnkernrem
Thomas Hufener- Jildo Kalmarem
Ridens Bolhuis- Wim van Tuyl1-0
Piet Kooiman- Rob Kotmansrem
Frits Veenstra- Leo Littel1-0
Djon Spelbrink- Mehmet Elliyasa1-0
Sander vd Wiel- Jasper Dekker1-0
Erik Hoekstra- Bert vd Laar1-0
Goksel Basyigit- Ivo Strubin1-0
Remco Wolgen- Stephan Muller1-0
Casper Hoorn- Olivier Herspergerrem
Marjolein Theunissen- Erik Dekker0-1
George Boellaard- Bart de Boer0-1
Ichelle Dekker- Hilbrand Bruinsma0-1
Sjaak Vlaming- Partipan Groen in 't Wout0-1
Marcel v. Lieverlooy- Bram Horenblas1-0
Ralph Sanders- Ronald Kersbergen1-0
Arie van Walraven- Hans Balhuizen1-0
Cees Flikweert- André Marcusrem
Wim Visser- Henk vd Bergrem
Pieter Venema- Maarten Roos0-1
Harry Kuijpers- Marjolein Aarten0-1
Marcel Roelofs- Etai Rosenberg1-0
Tony Hall- Rob Adamson1-0
Vahe Stepanian- Thijs Boon1-0
Jan v.d. Heyden- Martin Meijs1-0
Karel van Hattum- Kees Heijnisrem
Nojan Nematollahifard- Ron Segers0-1
Edward Waersegers- Maarten Zwartjes0-1
Jan Looijen- Peter Notebaart1-0
Jaap v. Donkelaar- Sehriban Simsek0-1
Peter Manuel Extern 074